ScrapTrap

AYKM-043
Nesne Sınıfı: Prostatis-ALPHA
Muhafaza prosedürleri: Ses yalıtımlı 5x5x5 metrelik bir kap içerisinde tutulmalıdır.Kabın içine x6 personellerinden izin alarak sadece güçlü bir kulaklıkla ve olağanüstü güvenlik önlemleriyle girilebilir. İzinsiz girilmesi durumunda devreye ikinci daha büyük bir kap girer ve bu kap küçük kabı içine alır. Bu kap ta ses yalıtımlı olmalıdır.
Açıklama: AYKM-043 Akasya kütüğünden yapılmış,kahverenginde ortalama büyüklüklerde bir çalışma masasıdır. Masanın hareket kabiliyetinin nerden geldiği bulunamamıştır. Masanın üzerinde hiçbirşey olmamasına rağmen bulunduğu ortama 165 desibellik ses yayar. Etraftaki enerjiyi fark edebilir. Bulunduğu ortama yüksek enerjili bir varlık veya bir nesne gelirse rahatsız edici bir ses çıkarmaya başlar. Bu ses ile varlık rahatsız olmaya başlar ve bir süre sonra etkisiz hale gelir.
AYKM-043 enerjileri hissedebildiğinden prosedür ihlali durumlarında sürekli kullanılır. Bunun en büyük örneği ██████ tarihinde olan AYKM-014 prosedür ihlalinde AYKM-014'ü şoka sokarak etkisiz hale getirip,Tesis-014'te büyük bir can kaybını önlemiştir.
Prosedür İhlalleri:
██████ tarihinde yaşanan prosedür ihlalinde bilinmeyen bir kişi muhafaza edildiği yere gizlice girip sistemleri bozdu. Fakat sistemleri bozarken elektirik çarparak hayatını kaybetti. AYKM-043 birçok AYKM'yi etkisiz hale getirip kaçmaya çalıştı. Bu sırada Ajan ████,Doktor ████ ve Doktor ████,6 x4 personel,5 x2 personel hayatını kaybetti.
Bu ihlalden sonra AYKM-043'e özel bir tesis yapılması konusunda toplantı yapıldı. Toplantıdan sonra güvenlik amacıyla AYKM-043 için yeni bir tesis açılmadı.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License