AYKM-031

AYKM-031
Nesne Sınıfı:NEGATIVE
Muhafaza Prosedürleri:AYKM-031 anahtarı sadece x6 personellerinde olan 40x40x40 santimetrelik çelik kaplı bir kapta tutulmalıdır. Kap,x6 personellerinin izni dışında asla açılmamalıdır.
Açıklama:AYKM-031 ortalama büyüklüklerde 367 sayfalık bir kitaptır. Kitapta hiçbir yerde görülmemiş bir dilde metinler bulunmaktadır. Bu kitabı açan kişi kitabın dilini anlayıp kitabı hipnotize olmuş gibi okumaya başlar. Eğer kişi kitabı okurken onu kaldırmaya çalışırsanız saldırgan tavırlar göstermeye başlar. Kitabı bitirdikten birkaç gün sonra kişide tuhaf korkular görülmeye başlar. Heliophobia(Güneşten korkma),Bathmophobia(Merdivenlerden korkma),Xanthophobia(Sarıdan korkma) ve Somniphobia(Uyumaktan korkma) bu kitabı bitiren kişilerde yaygın görülen korkulardır. Kişi,bu belirtilerden sonra bir yaratığa dönüşmeye başlar ve yaratığa tam dönüştükten sonra gördüğü tüm canlılara saldırmaya başlar. Her birini öldürdüğünde ise güçlenir. Bunun kontrol altına alınması çok zordur.
Yapılan tek deneyden sonra vakıf ağır bir kayıp vermiştir. Bu yüzden ██████ tarihinde bir daha deney yapılmaması konusunda karar verilmiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License