Aether Taslak 091
rating: 0+x

Nesne: AETHER-091

Nesne Sınıfı: ALPHA

Özel Saklama Prosedürleri: AETHER-091, tesis-██'de 7m x 7m büyüklüğündeki tamamen AETHER-091'in kendi isteği üzerine tasarlanmış ve dekore edilmiş, duvarları AETHER-087 ile döşenmiş bir odada bulundurulmaktadır, AETHER-091'in yanına günlük bir (1) X2 seviye personel gönderilmelidir. AETHER-091'in odasına günlük olarak kendi isteği üzerine hazırlanmış yiyecekler götürülmelidir. AETHER-091, odasından çıkma girişiminde bulunur ise "Aeptendar" protokolü devreye sokulmalı ve tüm tesisin giriş, çıkışları kapatılmalıdır. AETHER-091'in odasına günlük olarak gönderilen X2 seviye personel haricinde sadece X5 seviye yöneticiden izin almış, X3 seviye personel girebilmektedir.

Açıklama: AETHER-091, 1,90 uzunluğunda, 100 kilogram ağırlığında, sakalı ve bıyığı olmayan, gözleri beyaz olan, uzun ve siyah saçlara sahip bir insansı varlıktır. AETHER-091'in şu ana kadar anlaşılan bir cinsiyeti yoktur, AETHER-091, AETHER-087'ye karşı herhangi bir harekette bulunamadığı görülmüştür, bunun sebebi bilinmemektedir. AETHER-091, kendisini tanrının babası olarak iddia etmektedir ve bu iddiaları sonuçsuz kalmıştır, AETHER-091, insanları ne kadar sevmediğini söylese bile yanına bir insan geldiğinde, o kişi ile hiç bir sıkıntı çıkmadan kolayca sohbet edebilmektedir. AETHER-091, herhangi bir insanın dileğini gerçekleştirebilir ve o kişiyi verdiği öğütlerle kendi kölesi haline getirebilmektedir. AETHER-091, gerçekleştirdiği her dilekle, dileği dileyen kişinin ruhunun bir parçasını yok etmektedir. AETHER-091, tesisten herhangi bir şekilde çıkmayı başarır ise, katlettiği ruhlarla oluşturduğu AETHER-091-1 örnekleri ile birlikte büyük bir katliam başlatacaktır. AETHER-091-1 örnekleri, AETHER-091'i tanrı olarak görmekte ve AETHER-091'in her emrini birebir bir şekilde uygulamaktadır, AETHER-091-1 örnekleri, AETHER-091'in emri olmadığı sürece yerlerinde sabit bir şekilde durmakta ve hiçbir şey yapmamaktadır. AETHER-090'ın katliam girişimi başarısızlıkla sonuçlanır ise kendini bilinmeyen bir yere götürmekte ve aradan birkaç hafta geçtikten sonra Dünya'nın herhangi bir yerinde yeniden ortaya çıkmaktadır.

Ek Belge 1-A: AETHER-091 ile yapılmaya çalışılan röportajlar sonuçsuz kalmıştır, AETHER-091, bazen belli bir süre boyunca belirli isimleri sayıklıyor ve isimleri sayıkladığı süre boyunca saçını yolmaya başlıyor, sayıkladığı isimlerin kendisi için ne anlam ifade ettiği yada kimin ismi olduğu belirlenememiştir. AETHER-091'in gün boyunca odasının içerisinde bilinmeyen bir şekilde kendi rahatlığı için eşyalar yaratmaktadır. AETHER-091'in odasına girilmesini sağlayan kapının kartını yaratıp kaçmasını engellemek için parmak izli bir kapı konulmuştur ve kapıyı sadece tesis yöneticisi açabilmektedir. AETHER-091'in hakkında daha fazla bilgi edinmek için çalışmalar tesis yöneticisinin sorumluluğu altında devam etmektedir.

Keşif: AETHER-091, sokakta bir evsizin dileğini gerçekleştirirken, siviller tarafından görülünce bir anda yok olmuş ve birkaç saat sonra aynı yerde tekrardan gözükmüştür, bir polis ekibinin AETHER-091'i tutuklama girişiminden sonra olay Aetherium Enterprise'ın dikkatini çekmiş ve MG-1 (Annihilation) ekibi tarafından uzun uğraşlar sonucunda AETHER-091, kendi isteğiyle MG-1 (Annihilation) ekibine teslim olmuş ve tesis-██'e getirilmiştir.

Olay Kaydı-1: AETHER-091, tesise getirildikten sonra bir kaç gün boyunca bazı isimleri sayıklamış, bir hafta boyunca odasına kimseyi sokmamış ve bir haftanın sonunda tesisten çıkmaya çalışmıştır. AETHER-091'in sayıkladığı kelimelerin ne ifade ettiği anlaşılmamıştır, olay sonrası AETHER-091 ile yapılan görüşmeler sonuçsuz kalmıştır.

Olay Kaydı-2: AETHER-091, 22/19/20 tarihinde tesisten çıkmayı başardıktan sonra bir kasabayı hedef almış ve yarattığı köleler ile saldırmıştır. MG-2 (Annihilation) ekibi tarafından saldırı önlenmiş ve olaya şahit olan tüm sivillere Amnestikler uygulanmıştır. Böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için tesisin güvenliği arttırılmıştır. Olayda yirmi (20) sivil, on (10) vakıf çalışanının öldüğü belirlenmiştir.

[UYARI: Daha fazla erişim için X4 seviye veya üstü gerekmektedir]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License