Aether-078

Man.jpg

Siyah Maske.

Aether:078 Erişim Seviyesi:10/10
Nesne Sınıfı: Alpha

Muhafaza Prosedürleri: Aether-078, standart güvenlikli insansı muhafaza hücresinde tutulmaktadır. Aether-078 bir yere nakledilmeden önce mutlaka uyuşturulmalıdır. Nakil sırasında Aether-078 3.Seviye İnsansı Kısıtlama Kelepçeleri ile sabitlenmeli ve en az iki silahlı koruma tarafından izlenmelidir.

Açıklama: Site-██ 19██'te taşındı. Kökeni bilinmiyor. ████ marka gri renkte bir kapşonlu insan benzeri yaratık ile siyah renkte olan bide taş vardır. Aether-078-1 canlı ve son derece düşmanca. Nesne doğrudan gördüğü kişiye saldırmaz. Aether-78 ile dalga geçilmelidir. Konteynere girmek için atanan personelin yanıp sönmeden önce birbirlerini uyarması istenir. Nesnenin siyah bir sıvı salgılayarak yada döverek öldürdüğü bilinir. Saldırı durumunda, personel Sınıf 3 tehlikeli nesne muhafaza prosedürlerine uymalıdır.

Personel, içeride kimse olmadığında kaptan çıkan kazıma taşlarının seslerini bildirir. Bu normal kabul edilir ve bu davranıştaki herhangi bir değişiklik görevli yetkililere bildirilmelidir.

Yerdeki siyahımsı madde öldürdüğü insanların son kalan şeyidir. iki haftada bir temizlenmelidir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License