Aether 001 Taslak 002

Aetherium_logo_2_soru_isareti.png

"Var olmamış kralın fotoğrafı soyut olduğu için bulunmamaktadır.".

Aether:001 Erişim Seviyesi:10/10
Nesne Sınıfı: Omega

Muhafaza Prosedürleri: AETHER-001 Şuanda muhafaza edilemez bir şekilde yani soyut bir kavramdır fakat gittikçe somut bir kavrama dönüştüğü için bir muhafaza önerisi vardır. Muhafaza önerisi şudur; AETHER-001 yani diğer adıyla Var olmamış kral, tahmini 100 bin yada 90 bin yıl sonra somut bir kavram olunca, şahıs özel teknoloji zaman ve mekan sabitleyicileri ile tutunup güçleri absorbe edilmelidir ağır metallerden yapılma bir odada gözlem odası yada benzeri bir şey olmadan tutulmalıdır yakınlarda sadece güvenlik görevleri olmalıdır ve bu güvenlik görevlileri sadece ihlal olma riski için burada bulunmalıdır bu personeller dışında kişiler bu Anormalinin odasına bile yaklaşmamalıdır. AETHER-001 normal bir tesiste değil ayrı bir testiste tutulmalı ve o tesiste başka hiç bir anormali olmamalı sadece kendisinin kafesi, güvenlikler, araştırmacılar bulunmalıdır. Her hangi bir kaçma denemesi durumunda zaman ve mekan sabitleyicilerine verilen güç artmalı ve güvenlik sıklaştırılmalıdır her hangi bir kaçma durumunda elit birimler (Yakınlardaki tesislerden) desteğe gelmeli ve zafı olan BİP cihazı ile muhafaza edilmelidir.

Açıklama: AETHER-001 eskiden Marohan adlı ülkenin kralı olduğu düşünülen bir varlıktır. Şahıs babasından kendisine kalan kraliyet mirası olarak adlandırılan 4 boyutlu bir nesne olan "GİZLENDİ" nesnesinin her zaman ki bakımlarını yapıp başka bir evrene gidecekken bir suikaste kurban gitti ve zaman mekanın içinde kayboldu ayrıca krallığı yerle bir oldu daha fazla bilgi için ek belgeye göz atın. AETHER-001 nerde, ne, ne yapıyor, kim, adı, görünüşü nasıl? gibi sorulan soruların tam bir cevabı yoktur fakat krallıkta bulunan bir soy ağacı kitabından kişinin ismi anne babası görünüşü gibi şeyler araştırılıyor. AETHER-001 kendisine tapan "Mahoran tarikatçıları" adlı bir tarikatçı birliği sayesinde 10 yılda bir gittikçe daha fazla güçleniyor ve gittikçe daha somut olmaya başlıyor. AETHER-001 şuanda dünyaya yada yakınlarındaki gezegenlere her hangi bir etki vermedi fakat yakınlarda verecek gibi gözüküyor, şahıs kendisi hakkındaki bütün önemli bilgilerin yok olmasını istiyor.

AETHER-001-A kendisine kalmış olan "minik" olarak adlandırılan fakat çok fazla işlevi olan bir evrendir. Evren normalde uzak olan bir evrene yada galaksiye gitmeyi aşırı bir ölçüde kolaylaştırıyor ve bir köprü işlevi görüyor. Hala araştırmacılar bunun nasıl gerçekleştiğini, evrenin sırlarını araştırıyorlar. Evren şuanda suikast yüzüne gerçeklik algısının anormal bir şekilde bozulduğu bir yer olsa da, hala buraya 10 yılda bir "Mahoran tarikatçıları" adlı AETHER-001'e tapan kişiler buraya gelip ona diğer evrenlerden getirdikleri mahkumların uzuvlarını kesip sunuyorlar ve onun tekrar hayata geçmesini istiyorlar, yapılan bu döngü yani ayinler tam tamına 11 bin yıl boyunca devam ediyor söylenene göre AETHER-001 bunca yıl boyunca ayin olmasına rağmen sadece 1 eli somut olmayı başarmış, AETHER-001 tarikatçılardan ne kadar memnun olsa da bazen onları öldürüyor çünkü tam anlamıyla somut bir kavramam olmak istemiyor.

EK-Belge-001-1Krallık tarafından bilinen bütün bilgiler: Krallık kolay bir ulaşım amacı olarak görülüyor, çok sayıda evrenden ve diğer yerlerden çok sayıda misafir alıyordu, Teknolojileri şuanda görülmüş hiç bir teknoloji gibi değil. Dilleri 24 yıldır araştırılıyor ve hala bir sonuca varılamadı. Krallık babadan oğula nesilden nesile aktarılıyor. Ülkenin yerlileri normal bir insan uzuvlarına sahip olmayan insanlardan daha uzun büyük güçlü zeki ve düşünceli kişiler. Krallığın bir 4. boyuttan aleti var bu alet ile evrenlere saliseler arasında yolculuk yapabiliyorlar. Son kral AETHER-001 olarak bilinen şahıs, "Maharon tarikatçıları" dışında burayı ziyaret eden yada sağ çıkan yoktur. Kendi dillerinin adı Mahoran'dır Irk'ın adı Mahranon'dır.

Soy ağacı: Kurucu imparator Mahoran adlı şahıs bu krallığı kuran ve inşa eden bu evreni oluşturan kişi olduğu düşünülüyor, toplam 960 yıl yaşadı ve 765 yıl görev yaptı. 2. Büyük imparator II. Mahoran şahısın küçük kardeşi eski imparatora tapan ve onu II. Mahoran'ın öldürdüğünü sanan kişiler tarafından suikaste uğradığı için sadece 650 yıl yaşadı ve 350 yıl görev yapabildi. Devrim ve suikast ile tahtı alan şahıs ismi bilinmiyor fakat kendi dillerinde bu kişi "Kurtarıcımız" olarak geçiyor, kendisinin bir kehanete bağlı olduğu ve kehanette geçen kişi olduğunu idda ediyor bu kehanet GİZLENDİ evreninde bulunan "Bir gün gelecek kurtarıcımız yer yüzüne inip bütün zulümü yok edecek" kehanetidir bundan sonraki bütün krallar onun soyundan gelmektedir, 700 yıl görev yapmış 800 yıl yaşamıştır. En uzun yaşayan ve en uzun süre yönetip en adaletli ve geniş düşünceli olan büyük kral ve "Ay Işığı" olarak adlandırılan kraldır. 3900 yıl yaşamış 3700 görev yapmıştır. Son kral "Var olmamış kral." En kısa görev süresine sahip fakat en uzun yaşam süresine sahip olan suikaste kurban giden kişidir, şahıs 500 yıl görev yapmış 1 milyar yıldan fazla yaşamış olarak düşünülüyor, kendisine yapılan suikast krallığın ve yaşadıkları evrenin bozulmasına, gerçekliğin bükülmesine, hiç kimsenin canlı kalmamasına sebebiyet vermiştir. Suikasti yapan kişinin "Maharon tarikatçıların'dan" birisi olduğu düşünülüyor.

EK-Belge-001-2 Kraliyet tarihi: 1. İmparator olarak bilinen Mahoran buralar geldiğinde, ağaçlara doğaya ve buradaki kıtalara gök adalara baktı.. onlara imrendi, buraya geldikleri yoldaşları ile kalabilecekleri küçük bir yer yaptılar ardından orada bir süre kaldılar ve geri dönecekken ve yola devam edecekken bir şey fark ettiler.. buranın toprakları ciddi anlamda büyülü sayılabilecek verimli ve haşmetli topraklardı burayı incelediler geziler doğal kaynaklarını incelediler besinlerini madenlerini tanıdılar, en sonunda buradan başka evrenlere hızlıca geçiş yapabileceklerini fark ettiler bundan yararlanmak için buraya küçük bir kasaba inşa ettiler ve orada kalmaya başladılar. Zamanla açtıkları kasaba büyüdü daha fazla yerleşim yeri oldu, 1. İmparator Mahoran bundan yararlanıp ve yabani hayvanlardan korunmak için buralara surlar inşa etti, buraları geliştirdi ve burayı bir krallık yaptı. Krallığın ilk 30 bin yılı güzel geçti fakat halk rahatsız olmaya başladı ve bunun üzerinde Mahoran kendi para birimini icat etti yeni iş yerleri ve askeriyeler kurdu yakın zamanda bu yer büyüdü. Mahoran ve imparatoruluğu için kötü günler bitmişti fakat sırada daha kötü günler vardı, Mahoran yeni yerler işgal etmeye ve işgal ettiği yerleri sömürmeye ve domine etmeye başladı burayı barışçıllığı ve misafir perverliği için seven insanlar isyan etmişti fakat bu sırada tahtından edilmişti ve yerine II Mahoran gelmitşi. II. Mahoran abisine göre daha barışçıl bir insandı, sömürdükleri yerlerdeki kişiler ile barış antlaşması imzaladı ve köleleri salmak yerine zorla onları asker yaptı. Halk arka planda dönenleri bilmediği için şuanlık mutluydu fakat hesaba katmadığı bir şey vardı, suikastçiler onun ordusuna sızıp anma töreninde darbe yaptı ve onu genç yaşında öldürdüler. Bu seferde yerine yüce kral "Kurtarıcı" geçti ((Kurtarıcı ile ilgili bölümler yanmış)) Ardından onun çocuğu "Ay ışığı" olarak adlandırılan "Kurtarıcı" ((kurtarıcının geçtiği yerler biraz yanık)) 'nın çocuğu geçti, "Ay ışığı" babasına göre ((yanık sayfa)) idi ve daha adaletliydi bu yüzden halk onun daha fazla yaşaması için GİZLENDİ ayin törenini yapıp ona daha fazla ömür vermesi için tanrıya dua ederlerdi bunun üzerinde tanrı halkın isteklerini geri çevirmeyip onu uzun süre yaşattı. Askeri bir ilerleme, tarımcılıkta ve diğer dallarda büyük ilerlemeler kaydedildi ardından Tahtı çocuğuna BİP Yaşına gelince verdi ve o yönetti fakat ((bu sayfadan sonra büyük bir mürekkep izi var, sanki.. sanki.. olay yaşanırken yazılmış gibi yazılmış son bölümler, acele ile))

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License