Arknos-1

aetherium_questionmark.png

[Silindi].

Aether:001-2 Erişim Seviyesi:10/10

Nesne Sınıfı: Obsurce

Aetherium_varolussal_tehlike_Object_Logo.png Elektriksel Tehlike Aetherium_memetic_Object_Logo_mechanic.png Mekanik Anomali

Muhafaza Prosedürleri: Aether-002, güçlendirilmiş titanyumdan yapılmış standart boyutlarda bir hücrede tutulmalidir. Hücre etrafında hiç bir teknolojik alet bulundurulmamalıdır. Anomali 7/24 izlenmelidir, odanın dışında en az iki (2) teknolojik teknisyen, ve en az bir (1) güvenlik görevlisi bulunmalidir. Aether-002'e haftada 2 den fazla deney yapılması yasaktır. Aether-002'ye her ay başı yağlama yapılması gerektir.
Açıklama:
Aether-002, XB-8 adı verilen, XB şirketi tarafından geliştirilen ve askeriyede gözlemci olması için geliştirilmiş bir robottur. Robot anomalik bir psslanmaz metalden yapılmış olmakla beraber insan zekasından daha üstün bir zekaya sahiptir, yapay zekası 3809 TB alana sahiptir. Gördüğü her şey kayıt altına alır, yakınlardaki herhangi bir teknolojik cisime bağlanabilir, eğer tehdit belirlenirse Aether-002 bu teknolojik cisimleri tehditi yok etmek için yönlendirir. Aether-002 ortalama bir insandan daha hizli, ve ortalama bir insandan daha güçlüdür.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License