Arkhos

Alan-09 [Biyolojik Laboratuvar]

Alan-09, Alaska, Anchorage şehrinde bulunan Chugach eyalet Parkı içerisinde gizli bir girişe sahip, aşağıya doğru 5 katı bulunduran, gizli bir yeraltı tesisidir. Tesis içerisinde, 2. kattan itibaren özel olarak hazırlanan BDG-5 biyogüvenlik numarasında sahip, son derece gelişmiş teçhizat ve ekipmanlar barındıran biyolojik laboratuvarlar bulunmaktadır. Tesisin genel amacı Gamma ve Omnicron sınıflanmalarına sahip, tehlikeli biyolojik anomalilerin incelenmesi ve antijen oluşturulmasıdır.

Site-77 [Muhafaza ve Araştırma Tesisi]

Site-77, Rusya, Moskova şehri üzerinde, sivil halktan tamamen izole bir alan üzerine inşa edilmiştir. Tesisin %68'lik bölümü yüzeyin altında bulunmaktadır. Yüzeyin altında bulunan bölüm, Giriş, hafif saklama, ağır saklama ve laboratuvar olarak 3 e ayrılmıştır. Çoğu önemli araştırma ve anomali muhafazaları bu tesis içerisinde yapılmaktadır.

Site-55

Site-05, Amerika, San Francisco kenti içerisinde bulunan orta boylu bir ofis görünümündedir. Binanın etrafı tamamen "aynalı" olarak adlandırılan ve dışarıdan içerinin görülmesini imkansızlaştıran camlar ile kaplıdır ve bina girişinde 7/24 silahlı personel bulunmakla birlikte etrafındaki 4 köşede gece görüş özelliği bulunduran 360°, yüksek çözünürlüğe sahip kameralar vardır. Site içerisinde herhangi bir anomali muhafaza edilmemektedir ve biyolojik olmayan, güvenli anomalilerin incelenmesi gerçekleştirilmektedir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License