alkatraz_200 #5 - "Gerçeklikteki Bozukluklar" (Hikaye)

Gerçeklik her zaman düşündüğün gibi olmayabilir. Gerçeklikte bazen "Hatalar" olabilir. Bunlara "Gerçeklikteki Bozukluklar" diyorum. Bu bozukluklar, gerçeklikte bazı anormalliklere yol açabilmektedir. Bu bozukluklara/anormalliklere birkaç örnek: Bir şeyin diğer her şeyin içinden geçebilmesi, bir şeyin birden yok olması, bir şeyin birden oluşması, bir şeyin birden fiziksel değişim yaşaması, hiç olmadık bölgelerde beklenmeyen hava durumlarının yaşanması, gölgelerin yok olması, ve daha fazlası. Bu Bozuklukların nasıl yaşandığını bilmiyorum, ancak pek farkedilemeyen bir şey olduğunu düşünüyorum, bunun hakkında ilk araştırma yapan kişi benim!

Bozukluklar bir anomali olabilir veya anomalileri yaratan olay olabilir. Bozukluklar belki ara sıra yaşanan normal olaylardır. Belki bütün gerçeklik sadece bir simülasyon ve bunlarda simülasyon içi hatalardır. Büyük ihtimal, hiç bir zaman bozuklukların tam olarak ne olduğunu ve neden yaşandığını öğrenemeyeceğiz. Ancak bozuklukların insanlıkta karışıklık ve kaos yaratabileceğini biliyoruz ve bunu önlemeye çalışıyoruz.

— Dr. James Alcatraz


Bozukluklar çok nadiren yaşanan bir olaydır, ancak yaşandığında büyük karışıklıklar yaratabilmektedir. Bozuklukların yaşanması durumunda Aetherium Kuruluşu ve GCPO tarafından olay kontrol altına alınır.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License