alkatraz_200 #3 - "Bilgisayar"
rating: 0+x

2011-04-24-ibm-xt-with-mono-monitor.jpg

AETHER-009.

Aether:009 Erişim Seviyesi:10/10

Nesne Sınıfı: PROSTATIS

{$diger-sinif-resim} {$diger-sinif}

Muhafaza Prosedürleri: AETHER-009, Tesis-███ içerisinde, X5 Seviye güvenlik izin düzeyine sahip personelin erişimine açık standart bir oda içerisinde, devamlı olarak güç kaynağına bağlı ve açık halde muhafaza edilir. Muhafaza odasının koridorunda en az iki (2) adet silahlı personel bulunacaktır. İzinsiz veya yetersiz izin düzeyi eşliğinde etkileşim gerçekleştirilmesi durumunda, memetik güvenlik önlemlerinin kullanımı ile şahsın hafızası silinecektir.

Açıklama: AETHER-009, IBM marka Kişisel Bilgisayar XT olarak tanımlanmaktadır ve çalışma prensiplerinin objenin diğer standart örneklerinden herhangi bir farkı bulunmaz. AETHER-009'un monitörü, IBM 5151 Monochrome Monitor olarak tanımlanmaktadır. AETHER-009, 19██ tarihinde, anonim bir şahıs tarafından Aetherium Kuruluşuna bağışlanmıştır.

AETHER-009'da adsız bir bilgisayar yazılımı bulunmaktadır. Yazılım açıldığında, klavye aracılığı ile her hangi bir soru yazıldığında, daima doğru cevap yanıt olarak gelir. Yazılım, cevaplarının ne olduğunu kimsenin bilmediği sorulara doğru cevaplar verdiği gözlemlenmiştir, yazılım hiç bir zaman yanlış cevaplar vermez. Ancak yazılımın bazı sorulara yanıt olarak "HATA" verdiği gözlemlenmiştir, genellikle her hangi bir cevabı olmayan sorulara verilen bir yanıttır. Yazılımın her dili desteklediği rapor edilmiştir. Yazılımın her hangi bir kopyası bulunmaz.

Dökuman #009-Kayıt-██: AETHER-009 soru sorma kaydı:

PC DOS 2.0

>Merhaba.
HATA
>Şu an saat kaç?


>Şu an neredeyiz?
Muhafaza Odası 009, [VERİ ÇIKARILDI], Tesis-███, [VERİ ÇIKARILDI], [VERİ ÇIKARILDI], Dünya, Güneş Sistemi, Samanyolu Galaksisi
>Ben kimim?
Dr. ████ █████
>Biz kimiz?
Aetherium Kuruluşu
>Sen nesin?
AETHER-009
>Dünya'da yaşam nasıl başladı?
[VERİ ÇIKARILDI]
>Uzaylılar var mı?
Var.
>Tanrı var mı?
[VERİ ÇIKARILDI]
>Bu yazılımı kim programladı?
RG8geW91IHRoaW5rIGkgYW0gZ29pbmcgdG8gdGVsbCB5b3U/
>Gelecekte Kuruluşta neler olacak?
[VERİ ÇIKARILDI]
>[VERİ ÇIKARILDI] önlemenin yolu nedir?
[VERİ ÇIKARILDI]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License