alkatraz_200

aetherium_questionmark.png

Resim Gizlendi.

Aether:007 Erişim Seviyesi:10/08

Nesne Sınıfı: ALPHA

Aetherium_varolussal_tehlike_Object_Logo.png Varoluşsal Tehlike Aetherium_memetic_human_Logo.png İnsansı Anomali

Muhafaza Prosedürleri: AETHER-007, Tesis-93, ağır saklama bölümü içersinde, standart bir muhafaza hücresinde bulundurulmaktadır, hücrenin tavanında güvenlik testlerinden geçmiş olan çeşitli silahlar bulundurulmaktadır, herhangi bir acil durum içerisinde silahlar devreye girecektir, o an içerisinde güvenlik çemberinde hiç bir personel barındırılmamalıdır. AETHER-007, 7/24 bir (1) güvenlik görevlisi tarafından kameralar aracılığı ile izlenecek ve muhafaza hücresinin koridorunda en az iki (2) adet silahlı personel bulunacaktır.

Açıklama: Açıklama:  AETHER-007, an itibari 3.8M boyutunda, keskin boynuzlara sahip, elleri pençeli, kırmızı renkte ve birbirinden farklı gözlerlerle kaplı bir derisi ve vücudu olan insansı bir varlıktır. AETHER-007, göz rengi değişmekte olan büyük ve iri bir göze sahiptir, yüz karakteristiklerinde burun ve ağız gibi duyu organlarına sahip değildir.

AETHER-007 insanlara karşı son derece düşmancıl tavırlar sergilemektedir buna ek olarak, tespit edebildiği her insana karşı saldırgan tavırlarda bulunacaktır. Varlığın kaydedilmiş olan tüm test raporlarında avına karşı pençelerini kullandığı tespit edilmiştir, bu durum; varlığın sanıldığı kadar güçlü olmadığı teorilerini ortaya koymuştur. Konu hakkında incelemeler devam etmektedir. AETHER-007'nin bir insanı öldürmesi durumunda, ölen kişinin cesedi ortadan kaybolacak ve durum üzerine AETHER-007'nin derisinde yeni bir çift göz oluşacaktır, cesetlerin nereye gittiğini öğrenmek amaçlı yapılan araştırmalar devam etmektedir. AETHER-007'nin derisinde yeni bir gözün oluşması durumunda, varlığın boyutu minimum 5cm kadar büyüyecektir. AETHER-007, bir insan tespit etmediği sürece uysal davranacaktır. Varlığın hayvanlara saldırmadığı ve sadece insanlara karşı saldırılarda bulunduğu rapor edilmiştir, (Bilimsel açıdan insanlarında hayvan kategorisinde bulunduğu unutulmamalıdır, burada hayvanlar "düşünme zekasına sahip olmayan canlılar" olarak kayıt edilmiştir. Dikkatinize buyrulur.). AETHER-007 her hangi bir hasar aldığında bir süreliğine hareketsiz kalacak, belli bir süre geçtikten sonra varlık tamamen kendisini iyileştirecek ve tekrar aktif olacaktır. Bu süre içerisinde canlıya ne kadar zarar verilse bile canlı tepkisiz kalacaktır. AETHER-007'nin uysal iken ağlamaya benzemekte olan bazı sesler çıkardığı rapor edilmiştir. Seslerden hiç biri kayıt altına alınamamıştır.

Ek-007-I: ██.██.████ tarihinde, bir muhafaza ihlali olayında, AETHER-007 güvenlik ihlali yapmıştır. Bu olayda, ██ sayıda personel hayatını kaybetmiştir. Olay sonrası varlığın boyutu ██cm daha büyüdüğü rapor edilmiştir. AETHER-007 başarıyla tekrardan muhafaza edilmiştir.

Ek-007-II: ██.██.████ tarihinde, AETHER-007'nin muhafaza hücresinin duvarlarına hasar verdiği gözlemlenmiştir. Güvenlik görevlileri tarafından varlık etkisiz hale getirilmiştir ve yeni bir hücreye taşınmıştır.

Ek-007-III:

AETHER-007, insanlık için büyük bir tehdittir. Varlığın devasa boyutlara ulaşması durumunda, dünyanın sonu senaryosunun yaşanabileceği düşünülmektedir. Bu AETHER ne olursa olsun her zaman muhafaza altında olmalıdır. AETHER-007 üzerinde daha fazla test yapmaya gerek yoktur.
— Dr. Alcatraz

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License