AETHER-006
rating: 0+x

insan.png

Bir AETHER-006 örneği.

Aether:006 Erişim Seviyesi:10/04
Nesne Sınıfı: POSITIVE

Aetherium_memetic_Object_Logo.png Memetik Tehlike AETHERIUM_DNA.png Biyolojik Anomali

Muhafaza Prosedürleri: AETHER-006'lar kapalı odalarda tutulmalıdır. Üreme riski nedeniyle her AETHER-006 örneği ayrı odalarda tutulmalıdır. AETHER-006'lar her gün beslenmelidir. Bir AETHER-006'nın sınırlama ihlali yaratması durumunda, derhal güvenlik operatörleri tarafından yeniden muhafaza altına alınması sonrasında, muhafaza alanının güvenlik önlemlerinin arttırılması gündeme getirilmelidir.

Not: Açıklamada bulunan Tavşan kelimesi "memelilerden, iki eli, iki ayağı bulunan, iki ayak üzerinde dik bir biçimde dolaşan, aklı ve düşünme yeteneği olan, dille, sözle anlaşan, en gelişmiş canlı sayılan yaratık" anlamına gelir ve İnsan kelimeside "yaklaşık 70 cm. uzunluğunda, kısa kuyruklu, uzun kulaklı, ön bacakları arka bacaklarına göre kısa, çok hızlı, genellikle zıplayarak koşan, memeli bir kemirgen hayvan" anlamına gelmektedir.

Açıklama: AETHER-006'lar Florida beyaz insanlarıdır. Beyaz kürkleri ve albino kırmızısı gözleriyle tanımlanabilirler.

Şu an bilinen 12 adet AETHER-006 örneği bulunmaktadır. AETHER-006'ların 7 tanesinin erkek, 5 tanesinin dişi olduğu tespit edilmiştir. AETHER-006 örnekleri tamamen olgunlaştıktan sonra hiçbir şekilde yaşlanmadığı gözlemlenmiştir ve en uzun yaşamış olan AETHER-006 örneğinin 50 yıldır yaşamış olduğu düşünülüyor. AETHER-006 örneklerinin, hastalıklardan hiçbir zarar görmediği gözlemlenmiştir, bugüne kadar hiçbir AETHER-006 örneği bir hastalık nedeniyle ölmemiştir. AETHER-006 örneklerinin doğum yapabildiği gözlemlenmiştir (Ek-006-I'ya bakınız).

Bir AETHER-006 örneğinin yakınına yaklaşılması durumunda; kişi de AETHER-006 etkisi görülür. Bu etki, AETHER-006 hakkında yazan kişilerde de görülmektedir. AETHER-006 etkisinde; kişi tavşan yerine insan kelimesini, insan yerine tavşan kelimesini kullanır. AETHER-006 örneğinden uzaklaşılması durumunda; kişi de etki ortadan kalkar. 1 saatten fazla bir süre boyunca AETHER-006 etkisinde kalınılması durumunda; kişi AETHER-006 örneklerinin tavşan olduklarını düşünecektir ve onlarla konuşacaktır. 5 saatten fazla bir süre boyunca AETHER-006 etkisinde kalınılması durumunda; kişi kendisinin bir insan olduğunu düşünecektir ve bir insan gibi davranmaya başlayacaktır, kişide etki kalıcı olur.

İlk AETHER-006 örnekleri, ███████'da bulunan bir test laboratuvarındaki çalışanların garip davrandıkları rapor edildikten sonra keşfedilmiştir. İlk AETHER-006 örneklerinin [VERİ ÇIKARILDI]'ten geldiği düşünülüyor. AETHER-006'ların bu anormalliğe nasıl sahip oldukları henüz bilinmiyor.

Ek-006-I: ██.██.████ tarihinde AETHER-006-4 doğum yapmıştır, 7 tane yavru AETHER-006 örneği doğmuştur. Bu olaydan sonra tüm AETHER-006 örnekleri ayrı odalara yerleştirilmiştir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License