Aether-084

lego_man.jpg

Aether-84.

Aether:084. Erişim Seviyesi:X3.
Nesne Sınıfı: PASSİVE

Muhafaza Prosedürleri: Aether-084, Site-88 içerisinde, 5. seviye güvenlik izin düzeyine sahip, uzman araştırmacı Dr. ███'ın ofisi içerisinde, LEGO® parçalarından oluşan, 25x25 santimetre ölçülerinde, etrafı ve üstü, kilit mekanizmasına sahip, pleksi cam ile kaplı bir alan içerisinde muhafaza edilir. Bu alan içerisinde, anormallik sergilemeyen LEGO® figürlerinin bulundurulması önerilmez. Alan içerisinde bulunan LEGO® yapılar her ayda bir kez, Dr. ███ tarafından yeniden inşa edilecektir. Bu Alan, herhangi bir gözlem gerektirmez ve Aether-084'ün, deney harici amaçlar doğrultusunda bu alandan dışarı çıkarılmaması önerilir.

Yalnızca, seviye 3 ve üzeri güvenlik izin düzeyine sahip personelin Aether-084 ile etkileşimde bulunma yetkisi vardır. Tüm etkileşim seansı, kayıt altına alınmalıdır.

Açıklama: Aether-084, Site-19'da, 5. seviye güvenlik izin düzeyine sahip, uzman araştırmacı Dr. ███'ın ofisi içerisinde, LEGO® parçalarından oluşan, 25x25 santimetre ölçülerinde, etrafı ve üstü, kilit mekanizmasına sahip, pleksi cam ile kaplı bir alan içerisinde muhafaza edilir. Bu Alan, herhangi bir gözlem gerektirmez ve Aether-084'ün, deney harici amaçlar doğrultusunda bu alandan dışarı çıkarılması ve alan içerisinde, anormallik sergilemeyen LEGO® figürlerinin bulundurulması önerilmez. Alan içerisinde bulunan LEGO® yapılar, her ayda bir sefer personeller tarafından yeniden inşa edilecektir.

Aether-084, 1,2x0,4cm ölçülerinde, bilince sahip, standart bir LEGO® figürü olarak tanımlanır. Organları veya herhangi bir anatomik yapısı bulunmaz ve tamamen "Polietilen Plastik" maddesinden oluşmaktadır. Yürüyebilir, zıplayabilir ve figürün yapısının olanak sağladığı her pozisyonda vücudunu hareket ettirebilir.

Aether-084, sürekli olarak "gülümseyen" bir surat ifadesine sahiptir ve şimdiye dek bunun değiştiği gözlemlenmemiştir. Anomali, iletişim kurmak için çoğunlukla beden dili ve benzeri yöntemleri kullanır. Konuşmalar ve benzeri iletişim metodlarını anlayıp, anlamadığı devam eden araştırmaların konusudur.

Aether-084, çoğunlukla hücresinde bulunan LEGO® Blokları ile çeşitli yapılar inşa ederek zaman geçirir.

Şimdiye dek kayda geçenler şunlardır:

  • Otuz iki (32) bloktan oluşan ve "ev" olduğu düşünülen bir yapı.
  • Yirmi yedi bloktan oluşan ve ███ olduğu düşünülen bir yapı.
  • ██ bloktan oluşan ve "ağaç" olduğu düşünülen bir yapı.
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License